Корпорація «Logistic Group» – одна з найкращих логістичних компаній в Україні, яка продає навантажувальну техніку, стелажі, ворота, докове обладнання та багато іншого! У світі логістики ми – визнані лідери! Звертаючись до нас, ви отримуєте не просто сервіс і техніку, ви отримуєте партнера, який готовий надати Вам професійну допомогу в організації складської логістики.

Корпорація «Логістик групп» – молода, але досить досвідчена компанія. Працюючи з 1999 року, ми досягли неймовірних успіхів та займаємо сильну позицію на ринку складського обладнання в Україні та Європі.

У нас дуже широка спеціалізація: навантажувальна техніка, стелажі, докове обладнання, ворота, обладнання для птахівництва а також додаткове обладнання для складу. Корпорація «Logistic Group» є ексклюзивним дистриб'ютором таких компаній, як: Still, Bred, Rosss, Fami, Interroll, OM, KAUP та багатьох інших брендів зі світовим ім'ям. Більше того, за бажанням клієнта ми можемо надати обладнання компаній: Hormann, Logis-Rent, Erimec, Geze, Mirac, UCGE.

Корпорація завжди запропонує Вам якісні навантажувачі, ще й тому, що перед продажем або орендою навантажувачів Б/У, вся техніка перевіряється нашими спеціалістами. У разі якщо наявна у Вас техніка для складу потребує ремонту або діагностики, сервісна служба Корпорації «Логістик групп» надасть професійну та оперативну допомогу.

Корпорація «Logistic Group» – перші у складській логістиці!

"Логістик групп має потужні підрозділи із сучасною технічною та інтелектуальною базою, що дозволяють виконувати замовлення будь-якої складності: від ремонту навантажувача, до розрахунку логістики складу"
.Лазебников Максим - Директор київської філії Корпорації  "Logistic group"

Наші клієнти

Новая почта
ООО «МакДональдз Украина»
ООО «Эйвон Косметикс Юкрейн»
Корпорация «УкрАвто»
Корпорация «Конти»
ООО «Агромат»
ООО «Автотрейдинг-Львов»
ТМ «Велыка кышеня»
ООО «Виннер импортс»
АО "АрселорМиттал Кривой Рог" (Криворожсталь)
ООО "Витмарк-Украина"
ООО "ЭСО-Автотехникс"