Корпорація «Logistic Group», будучи найбільшим постачальником та виробником продукції на території України, вже понад 20 років стабільно займає лідируючі позиції у професійних рейтингах. За цей час наше підприємство зарекомендувало себе як надійний партнер, який професійно виконує будь-які замовлення з граничною оперативністю, забезпечуючи надійність і гнучкий підхід до потреб клієнта.

У момент створення компанії в 1999 р. основним напрямом роботи був продаж стелажного обладнання. Згодом вектори спрямованості бізнесу розширювалися, і 2005 р. компанія стала офіційним дилером італійського виробника навантажувачів - Бренда ОМ. З того часу компанія регулярно стає переможцем у різних номінаціях та володарем престижних нагород.

У зв'язку з реформуванням бренду ОМ, Корпорація Logstic Group почала офіційно представляти вантажну техніку Still в Україні, і починаючи з 2011 р. і по сьогоднішній день пропонує своїм клієнтам сучасні та комплексні рішення у найвищій якості німецького виробника.

Окрім торгівлі вантажною технікою, як новою, так і Б\У, корпорація Logistic Group успішно завойовує й інші ніші на ринку України - стелажі, докове обладнання, ворота, птахівництво, будучи ексклюзивним дистриб'ютором таких компаній, як Still, Bredа, Rosss, Fami, Interroll, KAUP та багатьох інших брендів зі світовим ім'ям.

Клієнтами компанії є як великі підприємства та торговельні мережі, так і середні та дрібні виробництва, широко розвинена дилерська мережа як на території України, так і на території Польщі.