Ми не говоримо про банальний продаж навантажувачів, як нових, так і БУ, ми навіть не пропонуємо Вам дорогий товар. Корпорація "Logistic Group" допомагаємо Вам задовольнити Ваші потреби та вирішити Ваші проблеми в галузі скадської логістики та задовольнити Ваші потреби у навантажувальній техніки. Ми – Корпорація «Логістік Груп».

Основною цінністю Корпорації є Ви – наш клієнт. Не тому, що Ви купуєте у нас обладнання, а тому, що нас цікавить розвиток партнерства та розвиток відносин. Ми цінуємо кожного клієнта, будь то приватний підприємець чи величезний логістичний комплекс.

Основне наше завдання – максимально повна допомога клієнту у забезпеченні зберігання та перевалки вантажів відповідно до збільшених вимог до складування, зберігання та швидкості обробки товарів та вантажів. Корпорація "Logistic Group" здійснює повний комплекс послуг із забезпечення складської логістики та постачання складського обладнання. Ми прагнемо знайти не просто рішення, ми прагнемо знайти оптимальне рішення, економічне та ефективне.


Наші напрямки:

- Оптимізація параметрів складу на етапі проектування;

- організація нового складу та забезпечення його складським обладнанням;

-вичерпна комплектація складу обладнанням від приймальних доків та стелажів до різного перевантажувального обладнання та освітлення;

- максимально ефективне використання наявного складу;

- Постачання високоякісного обладнання, що відповідає вимогам сучасного виробництва від провідних компаній виробників;

"Наша компанія володіє потужними та проектними підрозділами із сучасною

технічною та інтелектуальною базою, що дозволяють виконувати проекти будь-якої складності"


Директор компанії Logistic group

Лазебников Максим