Корпорація Логістик Групп – один із визнаних лідерів ринку складського обладнання в Україні. Якщо Вас цікавлять навантажувачі, електроштабелери, стелажі, сучасне докове обладнання, системи освітлення складів, системи автоматизації складського господарства, це все Корпорація «Логістик Групп». Нині до неї входять кілька компаній в Україні та Польщі. Офіси Корпорації знаходяться у Києві, Дніпрі та Вроцлаві. Ми готові запропонувати повний комплекс послуг з організації складського господарства.

На сьогоднішній день ми є одним із найкращих підприємств галузі в Україні. Ми здатні комплексно підійти до вирішення питань та потреб нашого клієнта: від проектування та оснащення складу сучасними стелажами до вантажної техніки та сервісу її обслуговування. Досвід, набутий Корпорацією, та постійна співпраця з Європейськими партнерами, дозволяють нашим фахівцям вирішувати проблеми клієнта будь-якої складності.

Логістик Групп є ексклюзивним дистриб'ютором таких компаній, як: Still, Bred, Rosss, Fami, Interroll, OM, KAUP. Також, за бажанням клієнта, ми можемо надати обладнання компаній: Hormann, Logis-Rent, Erimec, Geze, Mirac, UCGE, Arestant.

Корпорація має власну виробничу базу та склад у Дніпрі. Номенклатура власної продукції представлена ​​зрівняльними платформами (доклевелерами) та герметизаторами отворів (докшелтерами). Так само корпорація має власну сервісну службу з обслуговування вантажної техніки, воріт, перевантажувального обладнання та стелажів. Наявність сучасного, високотехнологічного виробництва в тандемі з кваліфікованими фахівцями дозволяє швидко та якісно здійснювати виготовлення, встановлення та гарантійне обслуговування обладнання, забезпечує відвантаження товару в будь-яку точку України.

Якщо у Вас виникне бажання «помацати» та оглянути продукцію, то спеціально обладнані виставкові зали дозволяють детальніше ознайомити клієнтів з асортиментом, що є на складах, а також технічними характеристиками складського обладнання. Маючи можливість побачити на власні очі роботу навантажувача, секційні ворота, стелажі або перевантажувальне обладнання, Ви точно знатимете майбутнє свого складу.