Корпорація Логістик Групп – один із визнаних лідерів ринку складського обладнання в Україні. Якщо Вас цікавлять навантажувачі, електроштабелери, стелажі, сучасне докове обладнання, системи освітлення складів, системи автоматизації складського господарства, це все Корпорація «Логістик Групп». В даний час до неї входять кілька компаній в Україні та Польщі. Офіси Корпорації знаходяться у Києві, Дніпрі та Вроцлаві. Ми готові запропонувати повний комплекс послуг з організації складського господарства.

На сьогоднішній день ми є одним із найкращих підприємств галузі в Україні. Ми здатні комплексно підійти до вирішення питань та потреб нашого клієнта: від проектування та оснащення складу сучасними стелажами до навантажувальної техніки та сервісу її обслуговування. Досвід, набутий Корпорацією, та постійна співпраця з Європейськими партнерами, дозволяють нашим фахівцям вирішувати проблеми клієнта будь-якої складності.

Логістик Групп є ексклюзивним дистриб'ютором таких компаній, як: Still, Bred, Rosss, Fami, Interroll, OM, KAUP. Також, за бажанням клієнта, ми можемо надати обладнання компаній: Hormann, Logis-Rent, Erimec, Geze, Mirac, UCGE, Arestant.

Корпорація має власну виробничу базу та склад у Дніпрі. Номенклатура власної продукції представлена ​​зрівняльними платформами (доклевелерами) та герметизаторами отворів (докшелтерами). Так само корпорація має власну сервісну службу з обслуговування навантажувальної техніки, воріт, перевантажувального обладнання та стелажів. Наявність сучасного, високотехнологічного виробництва в тандемі з кваліфікованими фахівцями дозволяє швидко та якісно здійснювати виготовлення, встановлення та гарантійне обслуговування обладнання, забезпечує відвантаження товару в будь-яку точку України.


Якщо у Вас виникне бажання «помацати» та оглянути продукцію, то спеціально обладнані виставкові зали дозволяють детальніше ознайомити клієнтів з асортиментом, що є на складах, а також технічними характеристиками складського обладнання. Маючи можливість побачити роботу навантажувача, секційні ворота, стелажі або перевантажувальне обладнання, Ви точно знатимете майбутнє свого складу.

"Наша компания обладает мощными и проектным подразделениями с современной
технической и интеллектуальной базой, позволяющими выполнять проекты любой сложности"
.Генеральный директор компании Logistic group

Наші клієнти

Новая почта
ООО «МакДональдз Украина»
ООО «Эйвон Косметикс Юкрейн»
Корпорация «УкрАвто»
Корпорация «Конти»
ООО «Агромат»
ООО «Автотрейдинг-Львов»
ТМ «Велыка кышеня»
ООО «Виннер импортс»
АО "АрселорМиттал Кривой Рог" (Криворожсталь)
ООО "Витмарк-Украина"
ООО "ЭСО-Автотехникс"