Корпорація "Логістик групп"
Click to order

Доставка

Ми розуміємо, наскільки важлива для вас швидка та надійна доставка товарів, тому з радістю пропонуємо вам декілька зручних варіантів, щоб забезпечити комфортну отримання вашого замовлення.

Доставка по всій Україні:
  1. Наша компанія забезпечує широкий охоплюючий сервіс доставки по всій території України. Незалежно від вашого місця проживання чи розташування бізнесу, ми гарантуємо, що ваші товари будуть доставлені вчасно та безпечно. Ми співпрацюємо з провідними логістичними партнерами, які мають великий досвід у сфері доставки та забезпечують високу якість обслуговування.
  2. Самовивіз зі складу Логістик Груп, м. Київ:
Якщо ви проживаєте або перебуваєте в м. Київ, ви можете самостійно забрати своє замовлення з нашого складу, розташованого за адресою проспект Визволителів 5.

Самовивіз - це швидкий та зручний спосіб отримання товарів, особливо якщо ви маєте термінову потребу в них. Наші співробітники будуть раді допомогти вам організувати самовивіз та надати всю необхідну інформацію.

Незалежно від вибраного способу доставки, ми ретельно упакуємо ваше замовлення, щоб воно досягло вас у безпечному стані. Ми прагнемо до максимальної задоволеності наших клієнтів і завжди стараємося забезпечити високу якість обслуговування на кожному етапі процесу доставки.

Made on
Tilda