24.03.2020

Знос навантажувача. Ознаки

Які ознаки того, що ваш навантажувач потребує заміни?

Як і всі товари, навантажувач також не живе вічно. Залежно від інтенсивності застосування настає момент заміни кожного навантажувача.

На що треба звернути увагу? Які найяскравіші ознаки зношування?

Годинник

Одна з очевидних речей - це, звичайно, кількість мотогодин. Залежно від типу навантажувача, все більш дороге обслуговування очікується після 10 000 м/год. Саме тому багато договорів оренди укладаються терміном від 60 до 72 місяців чи від 5 до 6 років, загалом від 1750 до 2000 годин на рік. Після цього двигуни і коробка передач можуть вимагати більшого догляду та доробок, вугільні щітки з електродвигунами потребують заміни, а двигуни повинні бути у чистоті.

Зовнішній вигляд

Навантажувач, який працює день у день у специфічному середовищі або поруч із гарячими печами, виглядає через кілька років зовсім інакше, ніж машина, яка іноді допомагає розвантажити піддони з легкими споживчими товарами. Іржа, опіки, вм'ятини та зіткнення – це ті зовнішні деталі, які видають, що можуть бути й інші проблеми з машиною. Усі пломби досі цілі? А як щодо підшипників та важливих точок зварювання?

Зношені вилки та ланцюги

Ланцюги завжди розтягуються під час використання. У певний момент ви досягаєте точки, коли подальше розгортання щогли стає менш безпечним. Після того, як ланцюг замінюється, важливо оцінити колеса та ролики. Додайте це до можливого іншого зносу кількох частин щогли, і це буде достатнім приводом, щоб замінити цілий навантажувач.

Вила також зношуються під час використання. Вони повинні залишатись прямими, без пошкоджень і не повинні мати тріщин. Цей компонент потребує хорошого догляду та регулярного огляду.

Батарея

Середня свинцево-кислотна тягова батарея розрахована на термін служби приблизно 1500 – 2000 циклів зарядки та розрядки. Принаймні якщо було виконано належне обслуговування. Це означає відсутність проміжних зарядів, правильно виконаних циклів зарядки, хороше з'єднання між елементами та постійне підтримання потрібного рівня електролітів. Також використання самої батареї визначає термін служби. Ніколи не продовжуйте працювати, якщо індикатор розряду знаходиться на залишковій потужності 20%, оскільки подальша робота може призвести до значного пошкодження.

Пошкодження

Часто, є зовнішні збитки техніці. Якщо це впадає в око, це говорить про те, що у навантажувача було важке робоче середовище, що призводило до неочевидних наслідків. Але вигнуті вила або вм'ятини в захисному кожусі кажуть вам, що ви повинні вжити заходів, перш ніж знову зможете безпечно користуватися навантажувачем.


Рассказать друзьям: