24.03.2020

Ключ до досягнення максимальної ефективності навантажувачів

Але як ви дійшли такого висновку? Якщо це не було на основі даних / телематиці, неможливо точно знати, де насправді лежить ваша проблема.

Універсальні телематичні системи роблять це для вас. Інтелектуальні системи вимірюють та реєструють операції, дозволяючи вам оцінювати та оптимізувати діяльність. Телематика може бути ключем до досягнення найкращої можливої ​​сукупної вартості володіння (TCO).

Оптимізація операцій

Телематика дозволяє керувати автопарком, в якому ваші навантажувачі використовуються в потрібних місцях, в правильних напрямках ... при цьому витрати зводяться до абсолютного мінімуму.


Крім захисту операторів та колег, ці складні системи дозволяють отримати відповіді на такі важливі питання, як:


– Як використовуються можливості мого флоту?


- Як мої водії ставляться до обладнання та навантажень?


- Чи достатньо безпечні мої вантажівки для роботи?

Таке розуміння в реальному часі можливе завдяки бездротовій реєстрації та зв'язку. Дані про роботу навантажувачів постійно збираються та передаються в систему за допомогою бездротової передачі даних, як правило, через мобільні телефони, Wi-Fi та Інтернет.

Телематика дозволяє оптимізувати операції та знизити сукупну вартість володіння. Деякі з переваг включають:


1. Первинний контроль

Програмне забезпечення проводить операторів через основні перевірки, які визначають, чи можна безпечно використовувати навантажувач. Важливо, що техніка не буде випущена в експлуатацію доти, доки перевірка не буде належним чином завершена, і можна буде переконатися, що все гаразд.


2. Запис коду помилки

Ця дія дає уявлення про несправності, так що можна прийняти адекватні контрзаходи.


3. Аналіз розгортання

Це дозволяє вам визначити оптимальний розмір вашого парку та склад, записавши, скільки навантажувач рухається, піднімає та нахиляє вантажі. Наприклад, якщо дані показують, що вилковий навантажувач використовується в основному для горизонтального транспортування, ви можете подумати про його заміну на електровізок з піддоном.


4. Час реєстрації та вимірювання


Хороший інструмент для порівняння автопарків навантажувачів, коли вам потрібно аналізувати операції щогодини, дні, місяці або навіть сезони. Це особливо ефективний спосіб запису часу пікового навантаження, що дозволяє налаштувати розгортання навантажувачів.


5. Оперативні звіти та огляди витрат

Ви отримаєте більше інформації, яка може бути використана для Ваших цілей.


6. GPS інтеграція

Ця функція записує розташування навантажувача. Надаючи чітку картину пройдених маршрутів, ви можете виявити, визначити та усунути місця, де аварії трапляються частіше, ніж зазвичай.


Рассказать друзьям: