24.03.2020

Зарядний пристрій

Намагаючись досягти мінімально можливої ​​ціни, легко згадати важливість визначення оптимальної батареї для вашого навантажувача ... і зіставлення її з відповідним зарядним пристроєм. Погана відповідність може значно скоротити термін служби батареї. Хороше може скоротити ваші рахунки за електроенергію на цілих 30% – і це не єдина перевага.

Електродвигун надає вам більше енергії за гривню. Це має велике значення, оскільки витрати на електроенергію є значними експлуатаційними витратами (поступаючись тільки вартості самого оператора).
Коли справа доходить до мінімізації експлуатаційних витрат, правильне поєднання акумулятора та зарядного пристрою має першочергове значення. Це вимагає від покупця комплексного підходу, а чи не вибору найнижчих закупівельних цін.

Правильна комбінація
Акумулятор для навантажувача коштує дорого: зазвичай він становить більше 20% від загальної вартості покупки вашої машини. Не дивно: це ваше джерело палива на наступні п'ять років. Таким чином, важливо, щоб ви отримали максимальну віддачу від цього.

Технологія акумуляторів значно покращилася останніми роками… але також змінилися дизайн та продуктивність зарядного пристрою – особливо інтелектуальні моделі нового покоління.

Інтуїтивно зрозумілий цей новий тип зарядного пристрою може визначати вік, стан, температуру і заряд батареї - це означає, що вам не потрібно турбуватися про надмірну або недостатню зарядку, а також про ризик скорочення терміну служби батареї.
Зарядні пристрої 50 Гц та технологія активного інвертора дозволяють досягти ефективності до 93%, що на 50% більше, ніж у звичайних зарядних пристроїв.

Остерігайтеся хибної економії
Як і все в житті, з акумуляторами та зарядними пристроями ви зазвичай отримуєте те, за що платите. Дешева батарея може здатися вигідною, коли все, що ви дивитеся на початкову ціну покупки. Проте, якщо глянути ширше, і цифри говорять про інше.
Більш дешеві батареї, як правило, використовують свинець набагато нижчої якості.Таким чином, хоча ви заощаджуєте кілька євро на початковому етапі угоди, у вас буде набагато менше циклів роботи від батареї, перш ніж все це потрібно замінити.
Щоб забезпечити максимальний термін служби акумулятора:
- Не заряджайте акумулятор, який частково розряджений (тільки свинцево-кислотний)
- Завжди завершуйте цикл заряджання перед вимкненням.
- Доливайте лише дистильовану воду
- Регулярно перевіряйте вилку та розетку

 Порівняйте інтелектуальні зарядні пристрої з традиційними версіями - вони дорожчі, але запобігають безлічі проблем (при недостатній або надмірній зарядці і т. д.), продовжать термін служби батареї, оптимізують тривалість зміни і зменшують витрати на електроенергію та експлуатацію.

Наш висновок?
Витрачати час на пошук відповідного поєднання зарядного пристрою та акумулятора не тільки розумно у фінансовому відношенні, але й безпечніше. Облік витрат на все життя – одна з найрозумніших речей, які ви можете зробити.
Коротка пам'ятка дій
Дослідіть, що краще для вашого застосування (електричні вантажівки можуть зрівнятися і часто перевершувати противагу газового та дизельного навантажувачів)
Вивчіть вартість інтелектуальних зарядних пристроїв порівняно з традиційними моделями
Отримайте пораду спеціаліста від вашого дилера


Рассказать друзьям: