Корпорація "Логістик групп"

Тягач STILL LTX 50 / LTX-T 06

Вантажопідйомність: до 5000 кг
Висота підйому: 430 мм
Напруга батареї: 24 В
Максимальна швидкість: 14 км/ч
Тип: Тягач

Інтелектуальне буксирування та при цьому неймовірний зовнішній вигляд. Компактний тягач LTX 20 від STILL відрізняється не лише своєю функціональністю, але й підкуповує продуманим дизайном. Ергономічна задня спинка з відкидним сидінням дозволяє виконувати роботи, не напружуючи спину. А працювати вузький тягач може, як жоден інший: компактно і маневрено буксирує вантажі масою до двох тонн і відрізняється своїми чудовими характеристиками прискорення. Завдяки точному та одношвидкісному управлінню перевезення вантажів завжди знаходиться під контролем оператора.

Маючи ширину всього 600 мм, LTX 20 може без проблем маневрувати у найвужчих робочих проходах. Він ідеально підходить для логістичних поїздів на економічному виробництві або транспортування багажу в аеропортах, але також переконливо виглядає і в інших сферах застосування. Так, наприклад, LTX 20 ідеально підходить для транспортування білизни в лікарнях або транспортування матеріалів для різного виду ремонтних робіт - оскільки у версії транспортера LTX-T 04 здатний буксирувати до 400 кг безпосередньо на платформі машини.
Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda