Корпорація "Логістик групп"

Мезоніни на колоннах

Багатоповерхові стелажі застосовуються, як у невеликих приміщеннях складського типу, так і у великих логістичних комплексах. Основна функція багатоповерхового стелажу полягає у зберіганні необхідної продукції.


Багатоповерховий стелаж створюється з перфорованих стійок та полиць, які надійно з'єднані між собою спеціальним кріпленням. Дані багаторівневі системи відрізняються високою міцністю конструкцій, за рахунок чого дозволяють зберігати велику кількість товарів, дозволяють раціонально розміщувати продукти, що зберігаються, по периметру складського приміщення.


Багатоповерхові стелажі на основі поличкових дозволяють оптимально використовувати приміщення складу при зберіганні продукції. Вони стануть оптимальним варіантом для встановлення у вузьких приміщеннях із високими стелями. Знайшли широке застосування у сферах логістики, комерційної торгівлі, а також у промисловості та виробництві.


Користуються попитом, оскільки дозволяють грамотно організувати складське зберігання, але при цьому продаються за оптимальною для Вас вартістю.

Переваги
  • Безліч розмірів
  • Широка номенклатура товарів, доступна для зберігання
  • Гарантійний срок
Made on
Tilda