5 Декабря 2018
Гамбург, 29 листопада 2018 - Французька роздрібна компанія Carrefour, придбала 137 "водневих" складських вантажних автомобілів STILL у свою нову логістичну базу у Вендіні-Ле-Вієль, що знаходиться у північній Франції, яка є найбільшим у Європі місцем використання Штабелерів. Через проект, що фінансується ЄС, під назвою HyLIFT-EUROPE, і який був реалізований у два етапи, партнери встановили кордон у використанні водороду як альтернативний джерело енергії та продемонстрували, що технологія ефективна у повсякденній логістичній роботі.

Carrefour Supply Chain, дочірнє підприємство логістики французького рітейлера Carrefour, 22 листопада відсвяткувало роботу найбільшого в Європі парку автоцистерн на топливних елементах під час заключного заходу щодо завершення проекту у Вендіні-ле-Вієлі, Франція.

Як партнер з проектів внутрішньосторінкових операцій STILL оснастила проект 137 одиницями вантажної техніки, що працює на водні, серед них:
- 36 річтраків FM-X
- 78 горизонтальних сортувальників CX-S
- 6 укладачів EXD-S
- 17 електровізків EXU-S

Бьорн Грюнке (Björn Grünke), менеджер з продуктів Energy Systems для STILL, каже: «Ми пишаємося тим, що з 2013 року ми успішно встановили найбільший парк складської техніки з водородним двигуном у будь-якій точці Європи.
Рассказать друзьям: