17 Июня 2020
Гамбург, 11 червня 2020 р. - Значення для економіки: це було одне з найвживаніших словосполучень в останні тижні. Професії, сектори економіки та види діяльності були класифіковані залежно від того, чи вони необхідні для постачання населення.
Протягом останніх трьох місяців було показано, що логістика у всіх її аспектах має відношення до системно значущої системи як основний двигун ланцюжка поставок.
Щоб зробити його дизайн ще ефективнішим і стійкішим до криз у майбутньому, потрібне надійне обслуговування та швидкі рішення, такі як оренда спецтехніки та автоматизації рішень.

STILL підтримує кампанію «Ні дня без логістики», щоб подякувати всім, хто забезпечував продуктами харчування, ліками, засобами індивідуального захисту та багатьом іншим. Ініціатива WIRTSCHAFTSMACHER яскраво та емоційно демонструє різноманітність областей, у яких застосовується логістика, та величезну самовідданість тих, хто в ній працює – за часів кризи та в спокійний час.


Ні дня без логістики: навантажувачі STILL у роботі


Велика кількість вантажівок STILL працює в різних секторах по всьому світу, щоб підтримати клієнтів у їх діяльності, пов'язаній з логістикою - від виробництва дезінфікуючих засобів до транспортування великих пожертв продуктів харчування. Наприклад, в університетській клініці Майнца тягачі STILL LiftRunner гарантують своєчасний розподіл близько 4500 страв для стаціонарних пацієнтів. В аеропорту Віракопос у Бразилії навантажувачі STILL забезпечили швидке та ефективне завантаження півмільйона тестів COVID-19. В Угорщині STILL видавав у безкоштовну оренду навантажувачі за підтримки національної аварійної служби. Нині ж близько 100 одиниць техніки STILL використовуються для доставки товарів до 500 супермаркетів органічних продуктів італійської компанії EcorNaturaSì.


STILL як надійний партнер у системотворчих секторах


У своїй роботі клієнти STILL покладаються на високу ефективність, продуктивність та низькі вимоги до обслуговування вантажної техніки STILL. І цілком заслужено: STILL зберіг свій сервіс навіть під час періоду Ковід та виконав роботи з обслуговування та технічного обслуговування з усіма необхідними захисними заходами та відповідно до специфікацій відповідних клієнтів, таким чином вносячи важливий внесок у гарантування безперебійної логістики. Відділ обслуговування клієнтів STILL постійно працює для клієнтів, щоб запобігти простоям. Більше того, разом із замовниками додаток для керування автопарком STILL neXXt також допомагає вести огляд своїх автопарків, оптимально їх використовувати та може планувати заходи щодо обслуговування у будь-який час та з будь-якого місця.


Рішення для автоматизації набирають чинності


Оскільки велике значення високоефективної логістики знову стало очевидним останніми тижнями, тема майбутньої життєздатності логістики стоїть на порядку денному для багатьох компаній. Як пояснює Томас А. Фішер, керуючий директор з продажу, маркетингу та обслуговування (CSO) STILL GmbH: «В даний час ми отримуємо велику кількість запитів від клієнтів, які хочуть спроектувати свою логістику так, щоб вона була ще більш стійкою до криз, більше ефективної та зручнішою для співробітників У цьому відношенні особлива увага приділяється концепціям автоматизації. «Бо автоматизація є продуктивним рішенням для оптимізації внутрішньологістичних процесів із великою економічною ефективністю. Крім того, можна знизити фізичні навантаження на співробітників та звести до мінімуму неефективні процеси, наприклад, за допомогою автономного комплектувальника замовлень OPX iGo neo, який може підвищити продуктивність обробки вантажів на центральних складах та одночасно знизити навантаження на співробітників.


STILL є одним із піонерів у галузі автоматизованої інтралогістики. Ми вже впровадили рішення автоматизації в операціях клієнтів на основі надання комплексних


ПРО STILL

STILL пропонує індивідуальні рішення для внутрішньої логістики та реалізує роботу з автонавантажувачами та складськими технологіями, програмним забезпеченням та послугами. Досягнення, створене засновником компанії Гансом Стілом у 1920 році завдяки великому творчому потенціалу, підприємницькому духу та якості, швидко перетворилося на сильний бренд, відомий у всьому світі. Сьогодні близько 9 000 кваліфікованих співробітників у галузі досліджень та розробок, виробництва, маркетингу та обслуговування задіяні з єдиною метою задоволення потреб клієнтів у всьому світі. Ключем до успіху компанії є високоефективні продукти – від комплексних пропозицій щодо конкретних секторів для великих та малих підприємств до комп'ютерних логістичних програм для ефективного управління складом та матеріальними потоками.
Рассказать друзьям: