Будь-який об'єкт птахівництва - курник, фермерський пташник або солідна птахофабрика повинні працювати продуктивно, виключати невиправдані витрати коштів, забезпечувати для птахів якісні умови. Придбати товари для птахівництва вам допоможе наша компанія. Сучасне обладнання дозволить впровадити інноваційні технології, організувати ефективний процес виробництва на рівні світових стандартів.

З недавнього часу Корпорація "Logistic Group" розпочинає співпрацю з Турецькою компанією Kutlusan.

З моменту створення Kutlusan завжди була компанією, яка використовує якісні матеріали для продуктів найвищої якості. Kutlusan – компанія, яка насамперед задовольняє клієнтів та успішно забезпечує післяпродажну підтримку для всіх об'єктів, що були створені компанією.

Саме завдяки такому підходу було створено «Корпоративну політику якості», і компанія підтримує відносини з клієнтами, щоб стати лідером сектора у виробництві та експорті. Kutlusan Co. Ltd. надає проекти «під ключ» з найкращою якістю та найдоступнішими цінами.

Досягши якості TSE та сертифікації ISO 9001: 2000, Kutlusan задокументував свою якість. Мета – надати клієнтам найпередовіші продукти за світовими стандартами та досягти найвищого рівня задоволеності клієнтів, щоб зберегти свій статус у Туреччині та працювати над тим, щоб стати лідером у світовому секторі обладнання для птахівництва.