Одним із напрямків Logistic Group є виробництво ящиків для транспортування живого птаха з поліетилену високого тиску. Ми випускаємо ящики різних розмірів та з різними опціями. Ящик може бути закритим, мати 1-2 двері (орні, ковзна) або відкритим - без верхньої кришки, монолітним або розбірним. Перфоровані стінки та дно ящика сприяють вільній циркуляції повітря, а його гладкі та закруглені зовнішні та внутрішні поверхні мінімізують небезпеку виникнення гематом та переломів у птиці під час транспортування, роблячи його атравматичним.

Особливий хімічний склад дозволяє витримувати широкий температурний діапазон від -40 до +120 °С. А можливість високого навантаження на ящик, до 1000 кг, призводить до скорочення витрат при транспортуванні птиці за допомогою штабелювання та повного заповнення обсягу автотранспорту. Найважливішим конструктивним елементом є простота складання ящиків дома експлуатації без застосування додаткового устаткування.

Перевага продукції компанії Giordano Poultry-Plast перед іншими виробниками, полягає в унікальній рецептурі сировини, завдяки якій вона має чудові характеристики міцності. Виробники дешевших аналогів наголошують тільки на ідеальну зовнішню подібність і низьку ціну своєї продукції. Але незнання оригінального складу сировини та тонкощів технологічного процесу італійського виробництва, робить цю продукцію нестійкою до фізичних та температурних навантажень, що значно скорочує термін її експлуатації та веде до нових витрат.