Навантажувачі

Навантажувач на складі виконує найважливіші та найскладніші функції в складській логістиці. Розміщення товару на стелажах, його вивезення до торгового залу, та багато іншого – все це робота навантажувача. Щоразу, в'їжджаючи через ворота на ваш склад, він виконує титанічну роботу з оптимізації логістики та полегшення умов роботи для ваших співробітників.

Корпорація "Logistic Group" вже давно займається продажем складської техніки. Ми завоювали свою популярність в Україні за рахунок якості наших б/у навантажувачів та їх конкурентної переваги. Корпорація закуповує лише високоякісну складську техніку у надійних європейських постачальників. Більш того, купуючи навантажувач, Ви зможете замовити необхідне навісне обладнання та апгрейди, які будуть необхідні.

Як ви могли помітити, наш парк складської техніки досить широкий: навантажувачі, штабелери, річтраки, візки та багато іншого чекають вас у повній готовності на нашому складі. Ми завжди дбаємо про техніку: постійні техогляди дають вам гарантії того, що навантажувач не зламається за найменших труднощів і прослужить вам довгі роки.

Орендувати або Купити навантажувач у нас можна дуже легко і швидко. При необхідності ми його можемо поставити навіть наступного дня після замовлення! Якщо виникають питання, ви можете зателефонувати співробітникам Корпорації "Logistic group", і ми вирішимо цю проблему!
Поспішаємо також вам нагадати, що у нас діють акції на деякі моделі техніки, тож якщо ви хочете заощадити та купити навантажувач за нижчою ціною, телефонуйте!

Контакти прО нас Акції Ми в facebook Всі пропозиції