Навантажувачі Б/В

Навантажувачі Б/В – найкраще рішення для компаній, які шукають спосіб оптимізувати витрати, і віддають перевагу придбати вантажну техніку, що була у використанні. Якщо Вам потрібен навантажувач вилковий для складу, Ви можете в найкоротші терміни і з меншими витратами збільшити існуючий парк навантажувачів. Уживані навантажувачі, штабелери, річтраки та друга складська техніка за низькою ціною - все це Ви знайдете у Нас!

Корпорація "Logistic Group" надає Вам широкий вибір вантажної техніки Б/В, що задовольняє Ваші технічні вимоги та побажання, а також здатна ефективно вирішувати поставлені завдання на складі. Кожна пропонована нами одиниця вантажної техніки проходить техогляд та передпродажну підготовку. Завдяки цьому ми можемо гарантувати, що придбаний навантажувач буде працювати ще не один рік!

Понад 20 років ми займаємось обладнанням складів з найкращими навантажувачами та іншою технікою. Більш того, у нас дуже вигідно купувати, наприклад, електронавантажувачі, тому що ми займаємось так само регенерацією батарей.

Залишились питання? Зв'яжіться с нашим спеціалістом

121213198.png   098 009 07 02        письмо_фото.png office@gskiev.com