Ремонт навантажувачів – міра, до якої доводиться вдаватися у виняткових ситуаціях. Як правило, ремонт навантажувальної техніки пов'язаний з масою незручностей та навіть проблем, які допоможуть вам вирішити спеціалісти відділу ремонту та сервісного обслуговування навантажувачів Корпорації «Logistic Group». 20-річний досвід роботи з вантажною технікою дозволяє нам пропонувати послуги найвищого рівня з сервісного обслуговування та ремонту будь-якої складської вантажної техніки.

Вартість ремонту навантажувача, діагностика несправності навантажувача, терміни ремонту навантажувача, необхідні запчастини для навантажувача, гарантія після ремонту навантажувача – це лише мала частина питань, що зазвичай виникає у нашого клієнта, який віддає навантажувач у ремонт.

Вартість норма-години від 350 грн

Корпорація «Logistic Group» має відповіді на кожне з питань, а також зустрічні пропозиції, спрямовані на забезпечення працездатності вашого складу.

Щоб заощадити Ваш час, наші спеціалісти проводять діагностику несправності вантажної техніки прямо у Вас на складі.


ремонт погрузчиков                погрузчик ключ


Вартість ремонту в основному залежить від вартості запчастин на навантажувачі та складності ремонтних робіт. У свою чергу, існуюча система знижок, бонусів, альтернативних пропозицій дозволяє нам знайти оптимальний варіант співпраці та домовиться за ціною ремонту навантажувача.

Якщо ремонт складської техніки неможливо провести на місці, або ремонтні роботи навантажувальної техніки вимагають серйозних тимчасових витрат, Корпорація «Logistic Group» готова надати Вам орендар на взаємовигідних умовах.

Кожна одиниця вантажної техніки для складу має гарантію та безкоштовне сервісне обслуговування протягом обумовленого у гарантії терміну.

Сервісне та технічне обслуговування навантажувачів, цілком рядовий захід для тих, хто стежить за справністю та дорожить працездатністю навантажувачів.

Щоб уникнути такої неприємної процедури як ремонт навантажувача, Корпорація «Logistic Group» пропонує послуги сервісного та технічного обслуговування вантажної техніки.

Докладніше про ремонт та сервісне обслуговування навантажувачів Ви можете дізнатися у спеціалістів відділу сервісу Корпорації «Logistic Group».


сервисные авто.jpg