Навантажувачі STILL


Корпорація "Logistic Group" є дистриб'ютором німецької торгової марки STILL (Штиль), яка вже понад 50 років успішно працює на світовому ринку обладнання для складу, займаючись виробництвом та реалізацією сучасної вантажної техніки з газовим, дизельним та електричним приводами.


Найпопулярніший вид навантажувачів - Електронавантажувачі STILL -  основна задача якого це робота в закритому приміщенні. Така техніка чудово справляється зі своїм завданням завдяки інноваційним розробкам та впровадженню унікальних рішень на електричні навантажувачі. За рахунок цих рішень електронавантажувачі будуть служити Вам вірою і правдою довгі роки!


Інший вид навантажувачів - навантажувачі з двигуном внутрішнього згоряння (газ, бензин, дизель) - включають газові та дизельні навантажувачі ТМ STILL, і призначені для роботи на складі та підйому товару великої ваги на великі висоти. Вся вантажна техніка цієї лінійки працює дуже довго за рахунок стабільної та ефективної роботи двигуна внутрішнього згоряння та низького споживання палива!

Потрібні навантажувачі? Телефонуйте до Корпорації "Logistic Group"!