Дизельні та газові навантажувачі STILL

Ефективні та потужні дизельні та газові навантажувачі STILL допоможуть Вам організувати роботу складу за будь-яких погодних умов. Надійна вантажна техніка призначена для робіт здебільшого на відкритому повітрі. Однак газові навантажувачі можуть працювати як у приміщеннях, так і на вулиці.

Ці вилочні автонавантажувачі підходять для транспортування вантажів на середні та дальні складські дистанції, вантажити чи розвантажувати вантажівки на докових станціях, вантажити товар на стелажі та багато іншого.

Продумана ергономіка всіх газових та дизельних навантажувачів, а також оптимальне розташування елементів управління забезпечують ефективну, безпечну роботу. Наприклад, широка зручна підніжка, що добре оглядається зверху, сучасне сидіння водія з можливістю регулювання та амортизаторами гарантують високий рівень комфорту.

Навантажувачі з дизельним двигуном використовуються в основному в промислових цехах, на будівельних майданчиках, в деревообробній промисловості, залізничному транспорті та портах. Крім низького рівня викидів шкідливих речовин, дизельні автонавантажувачі STILL відрізняються низькою витратою палива та мінімальними експлуатаційними витратами. Дизельні навантажувачі є ідеальним доповненням для Вашого парку техніки, якщо на порядку денному «важка робота». 

У вас залишились запитання? Наші співробітники допоможуть Вам обрати!

Якщо потрібні газові або дизельні навантажувачі Still - телефонуйте до Корпорації "Logistic Group"