Штабелери Still

Використання гідравлічних штабелерів STILL дозволяє значно спростити процес обслуговування невеликих та великих складських приміщень. У нашому каталозі представлена ​​техніка різних серій - EXV, EXG, EXD, SV, SD і т.д.

Повідковий та самохідний штабелер STILL може використовуватися для транспортування та складування вантажів та виконання робіт із завантаження та розвантаження транспорту, транспортування товару по торговому залу, розвантаження та завантаження стелажів та багато іншого! Захоплення вантажів проводиться за допомогою вил, як у навантажувачів.

Купуючи у нас, ви отримуєте у своє розпорядження відмінну німецьку якість штабелера, який ще не один рік служитиме Вам. Міцність конструкції забезпечуватиме безпеку при експлуатації, інноваційна система контролю позиціонування та автоматичне керування з автоматичним зниженням швидкості на нерівній поверхні будуть надійним помічником під час роботи на складі! Завдяки новим системам та особливостям конструкції забезпечується економічність витрати заряду акумулятора.

Також наша вантажна техніка відрізняється високою швидкістю вантажно-розвантажувальних робіт у складських приміщеннях практично будь-якої місткості та типу.

Очевидні переваги штабелерів STILL будуть давати знати ще багато років після придбання!

Якщо бажаєте придбати гідравлічні штабелери STILL, Корпорація "Logistic Group" Вам допоможе