Електронавантажувачі STILL

Там, де потрібна відсутність вихлопних газів та зниження рівня шуму, електронавантажувачі STILL завжди виходять на перше місце. Вони поєднують у собі такі характеристики як потужність, точність, ергономіка, компактність, безпека та екологічність.
Компанія STILL займається продажем електронавантажувачів в Україні понад 20 років. Ми пропонуємо Вам купити електронавантажувачі Still вантажопідйомністю від 1 до 8 тонн.

Електричний навантажувач є одним з найпоширеніших видів техніки для виконання робіт на складі і може розвивати швидкість до 20 км/год. Використовуючи електричні навантажувачі, Ви зможете здійснювати повний спектр робіт на складі, не використовуючи додаткову техніку. Даний тип вантажної техніки дозволяє проводити навантаження, перевезення та розвантаження різних груп товарів.
Для того, щоб керувати вилковим електричним навантажувачем, не потрібні спеціальні навички. Точне, чуйне та інтуїтивно зрозуміле управління електронавантажувачів забезпечує ефективну обробку та цілісність вантажів та стелажів. Техніка функціонує безшумно та відрізняється відмінною маневреністю.

Вилочні електронавантажувачі та інші типи техніки компанії STILL характеризуються екологічністю. Вони працюють від струму, тому немає виділення будь-яких небезпечних речовин, зокрема і вихлопних газів. Застосування на виробництві навантажувачів не завдає шкоди здоров'ю людей та стану навколишнього середовища. Дані фактори дозволяють електронавантажувачу ефективно працювати у закритих приміщеннях.

Вилкові електронавантажувачі від компанії STILL забезпечать раціональну експлуатацію території складу, економію часу на вантажно-розвантажувальних роботах та оптимізацію обробки вантажного потоку. Ергономічний дизайн і безліч ретельно продуманих функцій електричних вилкових навантажувачів дають можливість проводити роботи на складах різної площі.