Річтраки STILL

Річтраки ідеально підходять для транспортування вантажів, підняття їх на верхні рівні стелажів та подальшого переміщення.

Річтраки компанії STILL (ШТІЛЬ) характеризуються значною економічністю, потужним приводом, чудовим круговим оглядом та комплексною концепцією ергономіки робочого місця оператора. З вантажопідйомністю від 1,5 до 2 тонн, дані висотні штабелери піднімають вантажі на висоту до 13 м.

Залежно від ваших потреб ми пропонуємо такі моделі річтраків:

Річтрак FM-X – це ідеальна складська техніка для переміщення палет. Він переконує своєю економічністю, надійністю та високими технологіями. Потужний електропривод, що не вимагає технічного обслуговування, а також високий рівень комфорту робочого місця оператора та інтуїтивно зрозуміле управління забезпечують оптимальний вантажообіг. Модель FM-X можна автоматизувати.

Для транспортування довгих великогабаритних вантажів у вузьких проходах використовується модель FM-4W, якою можна керувати безступінчасто у всіх 4 основних напрямках. Чудовий огляд з позиції водія гарантує ефективність та безпеку роботи.

Річтрак FM-X SE оснащений шинами супереластик, завдяки чому підходить для використання як усередині приміщень, так і зовні. Великий діаметр шин, високий дорожній просвіт та покращене тягове зусилля забезпечують оптимальне переміщення вантажів навіть за умов нерівної та слизької поверхні підлоги.