Корпорація "Логістик групп"
Click to order

Повернення

Шановні клієнти,
Ми цінуємо вашу довіру та розуміємо, що іноді може статися так, що вам потрібно буде повернути придбаний товар. Наша команда зробить все можливе, щоб забезпечити вам зручну процедуру повернення товару.

Згідно з нашою політикою повернень, ви маєте право повернути товар протягом 14 днів з моменту оплати рахунка. Якщо ви не повністю задоволені придбаним товаром або виникли питання, будь ласка, ознайомтеся з наступними кроками, щоб здійснити повернення:

  1. Зв'яжіться з нашим відділом обслуговування клієнтів. Ви можете зробити це подзвонивши на телефон, написавши на електронну пошту або заповнивши форму зворотного зв'язку на нашому веб-сайті. Будь ласка, надайте нам всю необхідну інформацію про ваше замовлення, включаючи номер рахунка та дату оплати.
  2. Переконайтеся, що ваш товар відповідає умовам повернення, включаючи стан товару, упаковку та приналежності.
  3. Отримайте інструкції щодо повернення. Наш відділ обслуговування клієнтів надасть вам детальну інформацію про процес повернення та надішле вам необхідні документи, такі як відомість про повернення.
  4. Запакуйте товар. Будь ласка, упакуйте товар у безпечну та надійну упаковку, щоб забезпечити його безпеку під час транспортування.
  5. Відправте товар назад до нас. Слідуйте інструкціям, наданим нашим спеціалістом
Made on
Tilda