Встановлення ГБО на техніку 21.07.2022

Встановлення ГБО на техніку

Один із додаткових напрямів діяльності компанії - встановлення газобалонного обладнання на навантажувачі. Навантажувач на газі має практично ті ж переваги, що і автомобіль, а саме:
скорочення витрати на паливо - газ дешевше за бензин і солярку (залежно від цін на пропан економія буде в 1.5-1.7 разу);
збільшення ресурсу двигуна (навантажувачі без проблем ходять на газ 10 років і більше);
покращення екологічності - зручніша експлуатація в приміщенні (у працівників не болітиме голова, як при дизельному та бензиновому вихлопі).
Газовий навантажувач може бути обладнаний звичайними газовими балонами на 27 та 50 літрів. На будь-які навантажувачі з бензиновим двигуном можна встановити ГБО. Газовий балон кріпиться у спеціальному кронштейні, за сидінням навантажувача. Такий спосіб установки дозволяє швидко змінювати порожній балон на повний: час заміни всього пару хвилин, рівно стільки ж у вас піде на заправку навантажувача з каністр бензину.

Газовий навантажувач заправляється газом на будь-який АГЗС (можна придбати кілька знімних балонів та заправляти їх самостійно) або шляхом обміну порожнього балона на повний під час обслуговування газовою службою. Витрата: балона 50 літрів вистачатиме на зміну 8 годин.
Установка може відбуватися біля клієнта (виїжджаємо на об'єкт)
Час встановлення 2-3 години на одиницю техніки. Може працювати кілька майстрів.
Вартість встановлення уточнюйте за телефоном.

При 8-ми годинній зміні окупність ГБО на навантажувач 3-4 місяці. Хоча багато хто ставить газ чисто через екологічність і можливість працювати в приміщенні
ГБО 2 покоління передбачає самостійне обслуговування на місці (заміна фільтра, злив конденсату з редуктора) вашим штатним механіком. Обслуговування проводиться по мотогодин, так само як з мастилом та іншим. Ніякого комп'ютерного налаштування не потрібно. Складної електроніки та датчиків немає – ламатися нема чому. Максимум через кілька років експлуатації змінюється ремкомплект редуктора (коштує дешево, заміна можлива самотужки).

Возврат к списку