Складські стелажі

Стелаж є оптимальною конструкцією для зручного розміщення товарів, які відрізняються формами та розмірами. Кількість полиць та вибір певних матеріалів для виготовлення стелажів залежить від майбутніх навантажень, яким піддаватиметься готовий виріб.


Але при цьому основні елементи стелажів залишаються незмінними:

· Вертикальні несучі елементи – це стійки та міцні рами.

· Горизонтальні несучі елементи – полиці та траверси.

· Опори стійок.

· Додаткові розкоси (залежать від конкретних навантажувальних характеристик).

· Застосування додаткових аксесуарів – роздільники та обмежувачі.


Стелажі на склад з металу вважаються зносостійкими та довговічними, вони відрізняються особливою міцністю та мають чудові показники вантажопідйомності. Враховуючи всі перелічені особливості металевих конструкцій, вони активно використовуються на різноманітних ресурсних сховищах.

При створенні стелажів виробники ретельно продумують майбутнє розміщення вантажу та подальші експлуатаційні умови. Застосування даного обладнання вважається досить зручним та вигідним рішенням для складів різних масштабів незалежно від конкретного виду діяльності.


Переваги використання складських стелажів

Стелажі для складу в Києві користуються особливим попитом споживачів серед різних компаній і підприємств, яким важливо налагодити якісну роботу в складському приміщенні, раціонально використовуючи весь вільний простір.


Основний список переваг застосування складських стелажів:

· Допомагають якісно витрачати простір у приміщенні, забезпечуючи комфортний доступ до різних товарів.

· Мають розбірну конструкцію, тому їх можна переносити чи транспортувати інші склади. Отже, вдається вирішувати ті чи інші логістичні завдання.

· Грамотно спланована інсталяція. Наприклад, спеціальний захист для стелажів у вигляді металевих відбійників на рейки, що захищають стійку від випадкового в'їзду вантажної техніки.

· Вдається створити організоване приміщення складу. Завдяки великим габаритам конструкцій можна досягти максимальних показників функціональності та оптимізації.


Купити стелажі у Києві пропонує корпорація «Logistic Group». В асортименті запропоновані високоякісні конструкції різних розмірів та форм від європейських виробників, вибрати які допоможуть менеджери корпорації.

Складське обладнання від "Logistic Group" протягом багатьох років щільно співпрацює з італійською компанією Rosss, яка з 1981 року постачає стелажі всій Європі та отримує найвищі оцінки клієнтів та критиків!

Вам потрібні стелажі? Звертайтесь до Логістик груп!

Контакты О в facebook Всі пропозиції Б/В навантажувачі