Стелажі, хоч би якими надійними вони були, теж мають властивість зношуватися. Випадковий удар навантажувачем, неправильно встановлений вантаж, можуть вивести з ладу стелаж та створити небезпеку для персоналу складу та вантажу. Саме тому, для уникнення усіляких непередбачених ситуацій, Корпорація "Logistic Group" організувала бригади з сервісу стелажів. Сервіс Палетних, полочних, мобільних та багатьох інших видів стелажів не є складним завданням для наших кваліфікованих співробітників. Ми завжди готові допомогти Вам!

Для забезпечення безпечного використання складського обладнання необхідно 1-2 рази на квартал здійснювати технічний огляд. В рамках сервісного обслуговування виявляються несправності стелажних конструкцій та їх пошкоджені елементи. При детальному технічному огляді можуть визначатись ризики майбутніх поломок. Після повної діагностики обладнання провадиться ремонт або заміна несправних деталей конструкції. Ми проводимо ремонт наступного обладнання:
складські палетні стелажі, стелажі поличні вантажні, стелажі консольні промислові, висотні стелажі, стелажі набивні глибинні, архівні стелажі мобільні, з гарантією до 3-років. Фахівці компанії, з 11-річним досвідом, проведуть ремонт стелажів і усунуть причини несправностей.

Контроль за безпекою працівників складу, мінімізація аварійних ситуацій;
Своєчасне виявлення несправностей допоможе уникнути простою обладнання, що може призвести до фінансових втрат;
Підтримка стелажів у робочому стані забезпечує продуктивність робочих процесів.
Більш того, наша компанія також займається реалізацією комплектуючих:
Комплектуючі для складських стелажів це елементи, з яких збирають стелаж. Їх використовують як при первинному монтажі, так і під час ремонту стелажного обладнання. В основному це підставки, полиці, бар'єри, розпірки, планки, кронштейни для стелажів. Також можливе виготовлення запчастин на замовлення для нестандартних конструкцій з урахуванням побажань клієнта.