Корпорація "Логістик групп"

Навантажувальна техніка STILL

Вузькопрохідні штабелери

Електричні навантажувачі STILL

ДВС навантажувачі STILL

Електровізки STILL

Річтраки STILL

Штабелери STILL

Комплектувальник STILL

Тягачі STILL

Вузькопрохідні штабелери STILL

Навантажувачі в роботі

Навантажувачі STILL

STILL має більш як 100-річну історію постачання високоякісного обладнання для управління складськими приміщеннями, включаючи провідні світові навантажувачі, ​низькопідйомні палетні візки​ та ​VNA Trucks​

Наші інтралогістичні системи та поличні рішення допомагають підвищити максимальну ефективність вашого складу. Як постачальник повного асортименту, STILL пропонує вам повний асортимент продукції, від статичних стелажних систем або мезонінів до динамічних стелажних систем, таких як рухомі полиці.

Ключем до успіху STILL є високоефективні продукти, починаючи від комплексних рішень для конкретних галузей промисловості, для великих і малих операцій, аж до комп’ютеризованих логістичних програм для ефективного управління складськими та матеріальними потоками.

STILL пропонує такі наватажувачі, які будуть максимально ефективноми в будь-якій ситуації. Незалежно від того, чи є вони візками з високою підйомністю, складськими навантажувачами чи комплектувальниками замовлень з електричним, дизельним або газовим приводом, усі вони мають одну спільну рису: вони високо оптимізовані щодо міцності, точності, ергономіки, безпеки та екологічної відповідальності. Вони «просто ефективні».

Електричні навантажувачі STILL є універсальними, ефективними та екологічно чистими. STILL пропонує навантажувачі з номінальною вантажопідйомністю від 1 до 8 тонн. Завдяки інноваційним технологіям вони досягають ефективності обробки вантажів на рівні з рішеннями дизельних двигунів без утворення CO2 чи інших парникових газів. Електричні вилкові навантажувачі STILL без шкідливих викидів визнаються на великих галузевих змаганнях як найбільш екологічно чистий транспортний засіб для внутрішньої логістики, що дає вам впевненість у майбутньому. Престижну нагороду IFOY отримали RX 20 вантажопідйомністю до 2 тонн, ефективний RX 60-25/35 у ваговій категорії від 2,5 до 3,5 тонн, а також електронавантажувач RX 60-60/80, який дозволяє ефективне транспортування піддонів вагою до 8 тонн.

Незважаючи на те, що сьогодні електричні навантажувачі можуть успішно обробляти вантажі в більшості галузей промисловості за відносно низьку загальну вартість експлуатації, навантажувачі з ДВС можуть бути більш прибутковим рішенням. Зазвичай вони трохи дешевші за електричні аналоги, але їх довгострокові експлуатаційні витрати дорожчі. Через це їх рекомендують компаніям, які потребують внутрішнього транспорту, але не є центральним для бізнесу. Без такого частого та регулярного використання повернення інвестицій в електромобіль займе надто багато часу.

Ще один важливий вирішальний фактор, який визначає, який газовий або дизельний навантажувач буде правильним вибором для компанії, – це рівень вентиляції в місцях, де використовуються транспортні засоби. Через викид вихлопних газів від двигуна внутрішнього сполучення, транспортні засоби, що працюють на зрідженому газі та сирій нафті, рекомендовані для використання поза приміщеннями, під навісами, у відкритих цехах тощо. Залежно від специфіки заводу клієнта, STILL Polska може запропонувати повний крос- секція навантажувачів внутрішнього згоряння або сучасних гібридних транспортних засобів.
Завдяки унікальним характеристикам річтраки STILL дозволяють оператору досягати найвищих рівнів стелажа без необхідності піднімати всю кабіну (на відміну, наприклад, від вантажівок VNA). Це можливо завдяки використанню щогл, які, коли вони повністю висунуті, можуть досягати кількох метрів над рівнем підлоги разом із високими значеннями залишкової вантажопідйомності. Цей параметр описує максимальну висоту, на яку навантажувач може підняти вантаж певної ваги та розміру. Флагманський річтрак STILL, FM-X, може піднімати піддони вагою 1000 кг на висоту до 13 метрів. Вражаючий виліт вгору є найважливішою особливістю ричтраків STILL, але це далеко не єдина особливість! Максимальна ефективність під час обробки вантажів на найвищих рівнях стелажів забезпечується рядом систем підтримки оператора та цілісною ергономічною концепцією.

Оскільки потреба у швидких і ефективних внутрішніх транспортних системах зростає, підприємства все більше усвідомлюють переваги інвестування в спеціалізовані транспортні засоби. У зв’язку з цим використання тракторних візків і платформних підйомників стає все більш поширеним. На відміну від транспортних засобів, які призначені для підйому палет вгору, електротрактори не мають вил або щогл і використовуються для транспортування важких або великогабаритних вантажів. Вони відрізняються низьким центром ваги, високою стійкістю автомобіля та чудовою оглядовістю навколишнього простору завдяки компактній конструкції. Це робить тракторні візки ідеальними для транспортування вантажів у місцях з інтенсивним рухом транспорту, для забезпечення активних виробничих ліній і на великих об’єктах, таких як аеропорти. STILL пропонує широкий вибір транспортних засобів із вантажопідйомністю до 25 тонн, а також додаткових причепів, рам і візків, які дозволяють адаптувати візок трактора відповідно до потреб вашого бізнесу.
З яких етапів складається продаж навантажувача?
1
Обираєте навантажувач
2
Складаємо договір
3
Доставка
4
Використання
Made on
Tilda