Шлагбауми зустрічаються на вокзалах, аеропортах, різних заводах, фабриках та багатьох інших місцях. Основне завдання шлагбауму - це запобігання чи звільнення проїзду на будь-яку територію. Вже давно автоматичні пристрої прийшли на зміну механічним, адже це дозволяє замінити людську працю машинною.

Більшість шлагбаумів мають датчики руху, які посилають сигнал, і їх відкриття. Також є пристрої, що відкриваються за допомогою магнітного ключа, який можна встановити десь в автомобілі. У разі перед шлагбаумом встановлюються стовпчики зі сканерами. Нині шлагбауми особливо популярні.

123-2344_IMG.JPG   125-2589_IMG.JPG

Шлагбауми раніше поділялися на механічні та автоматичні, а зараз їх прийнято ділити на гідравлічні та електричні. Шлагбауми випускаються у промислових масштабах та мають гідравлічну тягу. Гідравлічні пристрої мають більш тривалий ресурс експлуатації, а також менш вибагливі в обслуговуванні. Також цей вид має велику продуктивність і швидкість підняття стріли, також працює абсолютно беззвучно.

Виробництво шлагбаумів з електричним приводом однаково актуальне, оскільки цей пристрій може працювати в різних температурних діапазонах і має ряд переваг. Гідравлічний аналог не має деталей, що труться, і не вимагає обслуговування.