Ролети або рулонні ворота в наші дні вважаються оптимальним варіантом захисту від неправомірного проникнення сторонніх осіб у виробничі та складські приміщення, гаражні ангари. Завдяки особливості конструкції цей варіант воріт згортається в рулон, що значною мірою заощаджує простір. Найголовніше завдання, яке виконують рулонні ворота – захист від проникнення на територію приміщення.

130-3061_222IMG.jpg   130-3061_IMG.JPG

Єдиною відмінністю є те, що ламелі, з яких складається своєрідне полотно, намотуються на вал у захисному коробі.

Унікальність такої системи полягає у можливості перекрити нестандартні або надто великі прорізи. Окрім іншого, рулонні промислові ворота максимально комфортні та практичні в експлуатації. Монтаж ламелевих рулонних воріт може здійснюватися як усередині приміщення, так і зовні. Однак більш прийнятним та безпечним вважається перший варіант, оскільки виключає доступ до короба. Представлені в даному розділі інтернет-ресурсу "Логістік Груп" автоматизовані системи використовуються в гаражних кооперативах, складах, торгових павільйонах.

Оскільки запропонований варіант не займає багато місця при установці, купити рулонні ворота – ідеальне рішення для приміщень з обмеженою площею. Крім того, представлена ​​система чудово захищає від чужих очей і погодних факторів (вітер, дощ, сніг, холод, ультрафіолетове світло). Купити оригінальні ворота у вигляді рулону можна, зв'язавшись із нашими експертами за вказаними номерами.

второе.jpg   Untitled-1.jpg

Унікальна система бездоганно переносить коливання високих та низьких температур, стійка до механічних згубних впливів. Безперечна рентабельність рулонних воріт (купити які рекомендує компанія «Логістік Груп») обумовлена простотою конструкції, мінімумом використаних елементів, елементарним монтажем та надійним гарантійним сервісом.