Корпорація "Логістик групп"

Каталог навантажувальної техніки

Навантажувачі
Навантажувач на складі виконує найважливіші та складні функції у складській логістиці. Розміщення товару на стелажах, його вивезення до торгового залу, та багато іншого – все це робить навантажувач. Щоразу, в'їжджаючи через ворота на ваш склад, він виконує титанічну роботу з оптимізації логістики та полегшення умов роботи для ваших співробітників.

Корпорація "Logistic Group" займається продажем складської вантажної техніки. Ми завоювали свою популярність в Україні та Польщі за рахунок якості наших БУ навантажувачів та їхньої конкурентної переваги.

Корпорація закуповує лише високоякісну складську техніку у надійних європейських постачальників.
Більше того, купуючи навантажувач, Ви зможете замовити необхідне навісне обладнання та апгрейди, які будуть необхідні. Як ви могли помітити, наш парк складської техніки досить широкий: Навантажувачі, штабелери, річтраки, візки та багато іншого чекають на вас у повній готовності на нашому складі. Ми завжди дбаємо про техніку: постійні техогляди дають вам гарантії того, що навантажувач не зламається за найменших труднощів і прослужить вам довгі роки.

Орендувати навантажувач або купити навантажувач у нас можна легко та швидко. При необхідності ми його можемо поставити навіть наступного дня після замовлення!

Поспішаємо також вам нагадати, що у нас діють акції на деякі моделі техніки, тому якщо ви хочете заощадити та купити навантажувач за нижчою ціною, телефонуйте!⁠
Made on
Tilda