Корпорація "Логістик групп"

Консольні стелажі

Консольні стелажі є модифікованим модульним стелажним обладнанням, конструкція якого дозволяє організувати зберігання негабаритного товару і виробів, що мають значну довжину.

Спочатку такі конструкції використовувалися для зберігання будь-якої негабаритної продукції – рулонів, мотків, пиломатеріалів, коробів та багато іншого. Все, що складно вмістити в комірку так, щоб продуктивно використати простір, об'єктивно простіше розмістити на консолі.

Конструктивні особливості
Основними деталями консольного стелажу є Г-подібні або Т-подібні стійки, які розташовані у вертикальній площині, та консолі, що відіграють роль полиць для продукції. Нерідко стійкість стелажу забезпечується розкісною системою – хрестовим натягом із підсилювачами.

В основних вертикальних стійках виконана перфорація, яка дозволяє здійснювати налаштування важелів у вертикальній площині. Консольні стелажі для складу не мають горизонтальних стійок та покриттів полиць.

Завдяки такій конструкції створюються найкращі умови для зберігання вантажів великої довжини. Число секцій такої конструкції обмежується лише розмірами складського приміщення. Ці стелажі можуть бути статичними або мати рухливу основу.

Завантаження та вивантаження консольних стелажів може проводитися фронтально як з однієї, так і з двох сторін. Їхня збірно-розбірна конструкція складається з консолей, вертикальних стійок і зв'язків. Останній елемент системи може збиратися в лінію відповідно до розмірів складу і мати таку кількість секцій, яка потрібна для раціонального виконання логістичних операцій.
Ціна на палетні стелажі розраховується індивідуально. Вартість одного палетомісця – це кількісна характеристика конкретного проекту та є величиною відносною. На вартість кожної палетної системи впливають:
 • висота палети та маса вантажу на палеті,
 • висотність конструкції та довжина стелажного ряду,
 • необхідність встановлення захисту;
 • також важливі показники приміщення, де монтується стелажна конструкція;
 • спецтехніка, яку застосовуватимуть.
Тому калькуляція здійснюється індивідуально для кожного проекту.
Переваги
 • Складування та обробка товарів, що мають значну довжину, суттєво спрощується;
 • Довжина матеріалів, що є на зберіганні, не лімітується, обмежена лише габаритами приміщення складу;
 • Забезпечується безперешкодний доступ до товару як для персоналу, а й спеціальної техніки;
 • Надійність і високі показники міцності конструкції стелажу дають можливість зберігання виробів, що володіють значною масою;
 • Монтаж та демонтаж стелажів максимально прості, а сама конструкція дозволяє оперативно трансформуватися відповідно до поточних потреб;
 • У стелажів великий термін експлуатації і дуже доступна вартість.
Made on
Tilda