Корпорація "Логістик групп"

Про компанію

Корпорація «Logistic Group» - одна з кращих логістичних компаній в Україні, яка продає вантажну техніку, стелажі, ворота, докове обладнання та багато іншого! У світі логістики ми – визнані лідери! Звертаючись до нас, ви отримуєте не просто сервіс і техніку, ви отримуєте партнера, готового допомогти Вам професійну допомогу в організації складської логістики.

Корпорація «Logistic Group» – досвідчена компанія. Працюючи з 1999 року, ми досягли успіхів та займаємо міцну позицію на ринку складського обладнання в Україні та Європі.

У Нас дуже широка спеціалізація:
  • навантажувальна техніка;
  • стелажі;
  • докове обладнання;
  • ворота;
  • обладнання для птахівництва;
  • додаткове обладнання для складу.

Корпорація «Logistic Group» є ексклюзивним дистриб'ютором таких компаній, як: Still, Breda, Rosss, Fami, Interroll, OM, KAUP та багатьох інших брендів зі світовим ім'ям. Більше того, за бажанням клієнта ми можемо надати обладнання компаній: Hormann, Logis-Rent, Erimec, Geze, Mirac, UCGE, Arestant.

Корпорація завжди запропонує Вам якісні навантажувачі, ще й тому, що перед продажем або орендою навантажувачів БУ, вся техніка проходить техобслуговування. У разі якщо наявна у Вас техніка для складу потребує ремонту або діагностики, сервісна служба Корпорації «Логістик групп» надасть професійну та оперативну допомогу.

Корпорація, будучи найбільшим постачальником та виробником продукції на території України, вже понад 20 років стабільно займає лідируючі позиції у професійних рейтингах. За цей час наше підприємство зарекомендувало себе як надійний партнер, який професійно виконує будь-які замовлення з граничною оперативністю, забезпечуючи надійність і гнучкий підхід до потреб клієнта.

У момент створення компанії в 1999 р. основним напрямком роботи був продаж стелажного обладнання. Згодом вектори бізнесу розширювалися, і з 2005 р. компанія стала офіційним дилером італійського виробника навантажувачів - Бренда ОМ. З того часу компанія регулярно стає переможцем у різних номінаціях та володарем престижних нагород.

У зв'язку з реформуванням бренду ОМ, Корпорація Logstic Group почала офіційно представляти навантажувальну техніку STILL в Україні, і починаючи з 2011 р. і по сьогоднішній день пропонує своїм клієнтам сучасні та комплексні рішення та кращу якість німецького виробника.

Клієнтами компанії є як великі підприємства та торговельні мережі, так і середні та дрібні виробництва, а також широко ми маємо розвинену дилерську мережу на території України.
Made on
Tilda