Корпорація "Логістик групп"

Протипожежні ворота та двері

На сьогоднішній день протипожежні двері вважаються найоптимальнішим засобом захисту від проникнення вогню протягом 90 хвилин. У каталозі Ви знайдете дерев'яні, сталеві та алюмінієві протипожежні двері з наповнювачами, що забезпечують ефективний захист від поширення полум'я та диму.

Вогнестійкі двері дають можливість локалізації полум'я на певній ділянці (ділянці виникнення полум'я), що зводить до мінімуму загальні збитки від пожежі, а також дозволяє забезпечити оперативну евакуацію людей.

Монтуватись протипожежні двері повинні у приміщеннях з високою ймовірністю виникнення пожежі. Головне завдання встановлених дверей – зонування офісних та житлових приміщень.

Важливо! Встановлення протипожежних дверей у рази збільшує коефіцієнт безпеки робочого персоналу!

Зверніть увагу! купити протипожежні промислові двері Ви можете у телефонному режимі, зателефонувавши представнику нашого відділу продажу «Логістік Групп»

Види протипожежних дверей

 • Дерев'яні
  Такі протипожежні двері монтуються в зонах дверних отворів, де необхідно забезпечити максимальний захист від пожежі, але водночас створити естетичне оформлення в приміщенні.

  Як правило, дерев'яні двері використовуються у готельних комплексах та ресторанах, для виробничих підприємств вони не підходять.
 • Сталеві
  Сталеві двері створюються з подвійного фальця та подвійного шару спеціального ущільнювача.

  Такі двері чудово ізолюють не лише полум'я, а й звуки.
 • Алюмінієві
  Протипожежні двері, конструкція яких створена на основі алюмінію, стануть оптимальним рішенням для виробничого або складського приміщення.
Чому обирають нас?
Більш, як 20
Років досвіду продажів секційних воріт
30 діб
Термін створення воріт у штатному режимі
1 рік
Гарантія на всю продукцію
Made on
Tilda