Корпорація "Логістик групп"

Стелажі

Поличкові
Паллетні
Мезоніни
Консольні
Галузеві рішення
Детальніше

Поличкові стеллажи


Компактне обладнання, що дозволяє максимально використовувати корисний обсяг складу для зберігання товару. Профілі стійок та полиць мають мінімально можливі розміри, забезпечуючи достатню жорсткість та надійність конструкції.

Паллетні стелажі


Палетні стелажі для складу – це стаціонарні та динамічні стелажні системи зберігання вантажів, представлені у широкому асортименті. Ви можете купити готовий стелаж або замовити промислові стелажі з індивідуальними характеристиками.

Мезонинні стелажі


Багатоярусні стелажі (мезонини або системи перекриття) знадобляться для тих, хто має склади з обмеженим простором та високими стелями.
Для оптимальної економії зони зберігання вони можуть застосовуватись також на оптовій базі, фармацевтичному виробництві, промислових підприємствах, дистрибуції та гіпермаркетах.

Інші стелажі


Ми проектуємо та реалізуємо нестандартні спеціалізовані рішення: гравітаційні, мобільні та шатлові палетні стелажі, які дозволяють максимально ефективно використовувати корисну складську площу та підвищують швидкість обробки товарів. Для зберігання контейнерів, автомобільних шин та дисків виготовимо на замовлення вузькопрофільні стелажі.

Цінова політика

Поличковий стелаж
від 1050 грн за стелаж
Палетний стелаж
від 500 грн за 1 п/м
Стелаж є оптимальною конструкцією для зручного розміщення всіляких товарів, які відрізняються різними формами та розмірами. Кількість полиць та вибір певних матеріалів для виготовлення стелажів залежить від майбутніх навантажень, яким піддаватиметься готовий виріб.

Але при цьому основні елементи стелажів залишаються незмінними:
· Вертикальні несучі елементи – це стійки та міцні рами.
· Горизонтальні несучі елементи – полиці та траверси.
· Опори стійок.
· Додаткові розкоси (залежать від конкретних навантажувальних характеристик).
· Застосування додаткових аксесуарів – всілякі роздільники та обмежувачі.

Стелажі металеві на склад вважаються зносостійкими та довговічними, вони відрізняються особливою міцністю та мають відмінні показники вантажопідйомності. Враховуючи всі перелічені особливості металевих конструкцій, вони активно використовуються на різноманітних ресурсних сховищах.
При створенні стелажів виробники ретельно продумують майбутнє розміщення вантажу та подальші експлуатаційні умови. Застосування даного обладнання вважається досить зручним та вигідним рішенням для складів різних масштабів, незалежно від конкретного виду діяльності.

Стелажі для складу в Києві користуються попитом споживачів серед різних компаній і підприємств, яким важливо налагодити якісну роботу в складському приміщенні, раціонально використовуючи весь вільний простір.

Основний список переваг застосування складських стелажів:
· Допомагають якісно витрачати простір у приміщенні, забезпечуючи комфортний доступ до різних товарів.
· Мають розбірну конструкцію, тому їх можна переносити чи транспортувати інші склади. Отже, вдається вирішувати ті чи інші логістичні завдання.
· Грамотно спланована інсталяція. Наприклад, спеціальний захист для стелажів у вигляді металевих відбійників на рейки, що захищають стійку від випадкового в'їзду вантажної техніки.
· Вдається створити організоване приміщення складу. Завдяки великим габаритам конструкцій можна досягти максимальних показників функціональності та оптимізації.
Купити стелажі у Києві пропонує корпорація «Logistic Group». В асортименті запропоновані високоякісні конструкції різних розмірів та форм від європейських виробників, вибрати які допоможуть менеджери корпорації.

Складське обладнання від "Logistic Group" протягом багатьох років щільно співпрацює з італійською компанією Rosss, яка з 1981 року постачає стелажі всій Європі та отримує найвищі оцінки клієнтів та критиків!

Вам потрібні стелажі? Звертайтесь до Логістик групп!
Made on
Tilda