Корпорація "Логістик групп"

Палетні стелажі Double deep

Стелажі подвійної глибини «Double deep» використовуються для максимально компактного зберігання вантажів на палетах із застосуванням спеціальних осередків за глибиною подвійного характеру. Варто зазначити, що для даної системи необхідне використання певного складського обладнання – річтрак із подвійним завантаженням палет.

Стелажі Double deep мають конструкцію, аналогічну звичайним стелажам. Вони також збираються за допомогою горизонтальних траверсів і вертикальних стійок. Тим не менш, у подібних установок є одна важлива особливість, а саме – на такому типі стелажів, враховуючи його достатню глибину, можна розміщувати палети з вантажами у два ряди.

Застосування стелажів подвійної глибини забезпечує ефективне використання наявної території та компактне розміщення вантажів. Дані стелажі розміщуються, як правило, на складах, де є необхідність у збільшенні ємності приміщення. Єдиним обмеженням даної системи і те, що у прямому доступі лише половина палет – мають на увазі зовнішній стелажний ряд – для виїмки внутрішньої палети спочатку необхідно зняти зовнішню.

Використання Double deep буде оптимальним у випадку, коли на вашому складі є однакова продукція у кількості двох та більше палет. Саме тому ці стелажі не рекомендовані для компаній із різноманітною номенклатурою товарів. При правильній організації складу стелажі подвійної глибини дозволяють підвищити заповнення всіх доступних місць зберігання приблизно на 80-90%.
Ціна на палетні стелажі розраховується індивідуально. Вартість одного палетомісця – це кількісна характеристика конкретного проекту та є величиною відносною. На вартість кожної палетної системи впливають:
  • висота палети та маса вантажу на палеті,
  • висотність конструкції та довжина стелажного ряду,
  • необхідність встановлення захисту;
  • також важливі показники приміщення, де монтується стелажна конструкція;
  • спецтехніка, яку застосовуватимуть.
Тому калькуляція здійснюється індивідуально для кожного проекту.
Переваги
  • Можна розміщувати палети з вантажами у два ряди
  • Широка номенклатура вантажів, що можна зберігати
  • Гарантійний срок
Made on
Tilda