Корпорація "Логістик групп"

Доклевелер | Вирівнювальна платформа

Зрівняльна платформа (або доклевелер) з поворотною апареллю призначена для здійснення вантажно-розвантажувальних робіт, або компенсації різниці висот між кузовом вантажівки та доком.

Платформи від Логістик групп відмінно працюють на сотнях складів по всій Україні. Наші досвідчені сервісні бригади забезпечують відмінне обслуговування цього пристрою, навіть після продажу.

Чому варто купувати наші зрівняльні платформи?

1) Просте та швидке виконання профілактичного технічного обслуговування для підтримки працездатного стану та запобігання вимушеним простоям обладнання.

2) Міцна та надійна конструкція, що забезпечує високу продуктивність операцій навантаження та розвантаження в умовах підвищених навантажень.

3) Якісні матеріали - ключ до довготривалої та максимально ефективної роботи докової платформи.
Ціни на доклевеллер
€2200

Інкема
€1800

Логістик групп
Як можна помітити, ми можемо створювати зрівняльні платформи будь-якої складності та розмірів. Такі платформи виготовляються під індивідуальне замовлення. Наші системи завантаження надають рішення адаптовані до конкретних потреб клієнта.

Для нас жоден об'єкт не є великим або малим, оскільки ми пропонуємо рішення для великих розподільних центрів, невеликих складів з одним відсіком вантажу, двоповерхових причепів або стандартних транспортних засобів.

У нас є рішення для більшості програм вантажного майданчика. Наш широкий асортимент товарів та послуг призначений для підвищення простоти використання, безпеки та інтеграції з іншими продуктами або системами, пов'язаними з активністю вантажного майданчика.

Логістик групп має більш ніж 20-річний досвід надання продуктів і рішень для всіх секторів ринку, включаючи, але не обмежуючись, логістику, вантажно-розвантажувальні роботи, зберігання, зберігання в холодильнику, транспорт, будівництво, промисловість.
Виконані об'єкти
Made on
Tilda