Корпорація "Логістик групп"

Рулонні ворота

Ролети або рулонні ворота в наші дні вважаються оптимальним варіантом захисту від неправомірного проникнення сторонніх осіб у виробничі та складські приміщення, гаражні ангари.

Завдяки особливості конструкції цей варіант воріт згортається в рулон, що значною мірою заощаджує простір.

Унікальність такої системи полягає у можливості перекрити нестандартні або надто великі прорізи. Окрім іншого, рулонні промислові ворота максимально комфортні та практичні в експлуатації.

Монтаж ламелевих рулонних воріт може здійснюватися як усередині приміщення, так і зовні. Однак більш прийнятним та безпечним вважається перший варіант, оскільки виключає доступ до короба. Представлені автоматизовані системи використовують у гаражних кооперативах, складах, торгових павільйонах.
Чому обирають нас
$400
Ціна від
Більш, як 20
Років досвіду продажів секційних воріт
30 діб
Років досвіду продажу секційних воріт
1 рік
Гарантія на всю продукцію
Автоматизовані рулонні (жалюзевидні) ворота в наші дні вважаються відмінним варіантом захисту від неправомірного проникнення сторонніх осіб у виробничі та складські приміщення, гаражні ангари. Завдяки особливості конструкції цей варіант воріт згортається в рулон, що значною мірою заощаджує важливий простір.

Найголовніше завдання, яке виконують рулонні ворота – захист від проникнення на територію приміщення. Єдиною відмінністю є те, що ламелі, з яких складається своєрідне полотно, намотуються на вал у захисному коробі. Якщо Ви думаєте, як придбати такі ворота для складу, просто зателефонуйте Нам!
Єдиною відмінністю є те, що ламелі, з яких складається своєрідне полотно, намотуються на вал у захисному коробі.
Унікальність такої системи полягає у можливості перекрити нестандартні або надто великі прорізи. Окрім іншого, рулонні промислові ворота максимально комфортні та практичні в експлуатації. Монтаж ламелевих рулонних воріт може здійснюватися як усередині приміщення, так і зовні. Однак більш прийнятним та безпечним вважається перший варіант, оскільки виключає доступ до короба. Представлені в даному розділі інтернет-ресурсу "Логістік Групп" автоматизовані системи використовуються в гаражних кооперативах, складах, торгових павільйонах.
Оскільки запропонований варіант не займає багато місця при установці, купити рулонні ворота – ідеальне рішення для приміщень з обмеженою площею. Крім того, представлена ​​система чудово захищає від чужих очей і погодних факторів (вітер, дощ, сніг, холод, ультрафіолетове світло). Купити оригінальні ворота у вигляді рулону можна, зв'язавшись із нашими експертами за вказаними номерами.

Унікальна система бездоганно переносить коливання високих та низьких температур, стійка до механічних згубних впливів. Безперечна рентабельність рулонних воріт (купити які рекомендує компанія «Логістік Групп») обумовлена ​​простотою конструкції, мінімумом використаних елементів, елементарним монтажем та надійним гарантійним сервісом.
Made on
Tilda