Корпорація "Логістик групп"

Горизонтальний Комплектувальник COP-L 07

Вантажопідйомність: 700 кг
Висота підйому: 1040 мм
Тип: Комплектувальник

Якщо переважним завданням буде комплектування на 1 і 2 рівнях, то компактний і маневрений COP-L 07 з висотою підйому до 1200 мм буде дуже доречним. За бажанням замовника він може поставлятися з додатковим ергономічним підйомом і регульованими вилами.

Рама комплектувальника

Концепт приводу, розроблений спеціально для візків з низьким підйомом, використаний і в конструкції комплектувальників модельного ряду COP, що мають розташоване по центру провідне колесо та потужні бічні опорні ролики, що дозволяє забезпечувати оптимальну тягу під час будь-яких завдань. Внаслідок цього можлива висока швидкість як під час руху на повороті, так і при подоланні нерівностей поверхні та рамп.
Міцна обшивка, виконана з полімеру, може витримувати навіть досить сильні удари, при цьому не деформуючись і не розбиваючись.
Завдяки запатентованому механізму додаткового підйому машина має коротку базу, що забезпечує високий рівень маневреності машини.
Управління

Комісіонери модельного ряду COP серійно мають електроуправління.
Мультифункціональний кокпіт для керування всіма функціями руху та підйомом.
Автоматичне зниження швидкості руху на поворотах.
Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda