Корпорація "Логістик групп"

Штабелер EXD-S / EXD-S Li-Ion

Вантажопідйомність: 2т
Висота підйому: до 2924мм
Тип: Штабелер

EXD-S – надпотужний візок із дворівневим підйомним пристроєм, максимальна вантажопідйомність якого 2000 кг на першому рівні підйому або двічі по 1000 кг на обох рівнях при розвантажувально-завантажувальних роботах. За допомогою EXD-S можна одночасно транспортувати 2 палети, що дозволяє швидко та ефективно розвантажити або завантажити фуру.

EXD та EXD-SF – високопідйомні візки з дворівневим підйомним пристроєм, максимальна вантажопідйомність 2000 кг на першому рівні підйому або двічі по 1000 кг на обох рівнях при розвантажувально-завантажувальних роботах. За допомогою EXD ​​та EXD-SF можна одночасно транспортувати 2 палети, що дозволяє швидко та ефективно розвантажити або завантажити фуру. Відкидна платформа (опціонально на EXD, серійно встановлена ​​на EXD-SF) у поєднанні з компактною базою забезпечують можливість маневру навіть у найвужчому приміщенні. Маючи 2 режими руху для досягнення максимальної продуктивності за оптимальної витрати заряду акумулятора, оператор з легкістю виконає будь-яке завдання. Електричне управління зі зниженням швидкості на нерівній дорозі в залежності від кута нахилу дишла гарантує максимум безпеки під час роботи на цих машинах. Відмінні ходові якості та висока курсова стабільність також є сильними сторонами цих підйомних візків.
Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda