Корпорація "Логістик групп"

Штабелер EXV-SF

Вантажопідйомність: 1.4т-2т
Висота підйому: до 5466 мм
Тип: Штабелер

Високопідйомний візок EXV-SF неймовірно швидка, потужна та інтелектуальна машина. З відкидною платформою та захисними поручнями вона перевозить палети вагою до 2000 кг зі швидкістю 10 км/год. Крім того, завдяки високій залишковій вантажопідйомності за її допомогою можна складувати великі обсяги вантажу на великій висоті – залежно від підйомної щогли без проблем можна розмістити вантаж на висоті понад п'ять метрів. До того ж ця модель оснащена інформативним кольоровим дисплеєм, на якому відображаються численні символи, що забезпечують оптимальне керування підйомним візком.
Завдяки потужному та надійному електродвигуну, а також високочутливим та зручним для маніпуляцій правою та лівою рукою органам управління, ви досягаєте небаченого рівня вантажообігу. Максимальна безпека оператора забезпечується опцією установки індикатора вантажопідйомності, функцією обмеження швидкості на поворотах, а також опцією комбінованого дишла, що дозволяє легко маневрувати візком EXV-SF навіть у обмеженому просторі. Маючи такий потужний і одночасно інтелектуальний візок EXV-SF, ви можете тримати під контролем весь товаропотік – від зони попереднього складування до стелажів.


Оптимальне використання місця для зберігання: висока щільність складування завдяки високій залишковій вантажопідйомності
Потужно та швидко: вантажопідйомність до 2000 кг та максимальна швидкість руху до 10 км/год
Високий вантажообіг: потужний, надійний тяговий двигун і двигун рульового управління, що не потребує обслуговування
Відповідна програма руху для кожної ситуації: ECO, BOOST чи Blue-Q
Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda