Корпорація "Логістик групп"

Штабелер EXV10-14C

Вантажопідйомність: 1т-1.4т
Висота підйому: до 5316 мм
Тип: Штабелер

Повідковий високопідйомний візок EXV має унікальний дишель з функцією OPTISPEED. Швидкість руху автоматично регулюється в залежності від відстані між оператором та візком. До того ж, органи управління на дишлі однаково зручні як для шульг, так і правшів. Оператору навіть не потрібно дивитися на них: всі клавіші мають добре помітні тактильні властивості. Зрозуміло, у своїй вони передбачають можливість зручного доступу однією рукою. І це ще не все: на рампах візок демонструє високу стійкість та автоматично зупиняється при відпусканні дишла.

Ефективне зменшення високої швидкості опускання, що забезпечує м'яке гальмування перед контактом із підлогою, оберігає вантажі у процесі складування. До того ж, за допомогою підйомного візка моделі EXV можна обробляти великі обсяги вантажів у невеликому приміщенні: Висока залишкова вантажопідйомність та надзвичайна маневреність роблять компактний вантажопідйомний візок унікальним у випадках, коли необхідно швидко та безпечно забезпечити переміщення великої кількості вантажів в умовах невеликого приміщення – незалежно від того, чи йдеться про зону попереднього зберігання або високий стелаж.

Оптимальне використання місця зберігання: висока щільність складування завдяки високій залишковій вантажопідйомності
Потужний, надійний тяговий електродвигун трифазного струму, що майже не вимагає обслуговування.
Висока продуктивність завдяки великій ємності акумуляторної батареї
Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda