Корпорація "Логістик групп"

Штабелер EXV 14-20

Вантажопідйомність: 1.4т-2т
Висота підйому: до 5466 мм
Тип: Штабелер

Потужніше і розумніше, ніж всі інші - це повідковий високопідйомний візок EXV 14-20 від компанії STILL. Вона відрізняється своєю значною залишковою вантажопідйомністю та інтелектуальним кольоровим дисплеєм. Завдяки останньому оператору доступні основні базові дані, інформація про стан техніки або рівень заряду батареї. Розумний та надзвичайно маневрений підйомний візок швидко, безпечно та надійно переміщує палети вагою до 2000 кг. Завдяки потужному та надійному електродвигуну, а також високочутливим та зручним для маніпуляцій правою та лівою рукою органам управління, ви досягаєте небаченого рівня вантажообігу. Позначення EXV є синонімом як швидкого, а й безпечного товарообігу.

Наявні можливості відображає опціональний індикатор вантажопідйомності. Розташоване під кутом дишло, а також високочутливий блокуючий вимикач забезпечують захист і при відпусканні дишла автоматично зупиняють візок EXV, в т. ч. на рампах. Крім того, дишла з функцією OPTISPEED автоматично адаптує швидкість руху до відстані до оператора, тоді як система управління швидкістю на поворотах регулює швидкість на поворотах. Маючи такий потужний і одночасно інтелектуальний високопідйомний візок, ви можете тримати під надійним контролем весь товаропотік – від зони попереднього складування до стелажів.
Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda