Корпорація "Логістик групп"

Річтрак FM-4 W 20\25

Вантажопідйомність: 2т-2.5т
Висота підйому: 13000 мм
Тип: Річтрак

FM-4W є універсальною моделлю навантажувача. Крім того він пристосований до транспортування та зберігання довгомірних вантажів, а також звичайних палет та контейнерів. Його головна риса: тиристорне управління. Воно забезпечує комфортне управління, високопродуктивну роботу та мінімальні експлуатаційні витрати. Три сепаративні системи гальмування гарантують високу безпеку оператора від щогли. Ви можете покластися на нас!

Місце оператора.

Регульована позиція керма і перестановка спинки сидіння уможливлюють індивідуальне пристосування до робочої позиції. Комфортабельне, розраховане на вагу водія сидіння із гідравлічною амортизацією. Форма сидіння дає тілу жорстку опору, яка не дає втомлюватися. Штабелер готовий до руху тільки при натисканні вимикача ножа для деблокування руху. Скорочене споживання енергії, оскільки за рульового руху активізується рульова електроніка. Мінімальні сили для руху уможливлюють точне та доступне управління без втоми.
Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda