Корпорація "Логістик групп"

Річтрак FM-X SE 10\20

Вантажопідйомність (кг): 1-2т
Висота підйому (мм): 8000мм
Тип: Річтрак

вий FM-X це не тільки щогла, що висувається вперед. Завдяки активній стабілізації вантажу, можна виконувати подальше переміщення, в той час як інші чекають зупинку коливань щогли. Автоматичний вирівнюючий імпульс швидко і ефективно зупиняє коливання, що виникають на великих висотах, що скорочує простий машини на стелажі на 80%. В результаті швидкість вантажообігу значно збільшується. Крім того, при використанні нового FM-X, склад буде більш ефективним ніж будь-коли: завдяки своїй високій залишковій вантажопідйомності річтрак піднімає до 1000 кг на максимальну висоту до 13 м.

Легку, зручну та безпечну роботу протягом всієї робочої зміни гарантує єдина концепція ергономіки. Платформа для ніг, кермо та сидіння оператора – всі перераховані елементи адаптуються для різних робочих ситуацій, під будь-яку статуру та переваги будь-яких водіїв. Численні деталі, як сидіння водія з регульованим нахилом спинки та ексклюзивним бічним зсувом щогли від STILL роблять FM-X ідеальним помічником на складі – починаючи від підняття вантажів на верхні рівні стелажів і їх подальшого переміщення.
Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda