Корпорація "Логістик групп"

Тягач LTX 70 / LTX-T 08

Вантажопідйомність: до 800 кг
Максимальная сила тяги: 2000 кг
Напруга батареї: 48 В
Тип: Тягач

Три літери у назві нової моделі символізують наступне покоління електротягачів та транспортувальників вантажів – LTX. З тяговим зусиллям до 8 тонн новий тягач швидко та надійно переміщує вантажі як усередині приміщення, так і зовні. Автоматичне гальмо стоянки забезпечує безпечний в'їзд на пандус і безпроблемний спуск: він активується з моменту зупинки тягача. Вказівник крутості підйому/спуску STILL, що долається, у будь-який час інформує водія про актуальну ситуацію на спуску або підйомі. Досягнення оптимального використання виробничих потужностей тягача ще ніколи не було настільки простим.

Частий вхід та вихід на коротких відстанях вже в минулому, за допомогою режиму пішохода новий LTX всюди слідує за оператором. Низькорозташована підніжка дозволяє комфортно зайняти місце в тягачі: сидіння водія, яке встановлюється також на навантажувачах, вражає видатними характеристиками, чудовою амортизацією та пружністю, а також просторим простір для ніг, в якому достатньо місця для найбільшого спецвзуття.

Завдяки довговічним та екологічно нешкідливим світлодіодним фарам денного світла тягач постійно знаходиться у зоні видимості, що є суттєвим плюсом для безпеки роботи. Багатофункціональне використання, наприклад, на виробництві як автопоїзд з причіпними елементами, в адміністративно-господарському застосуванні або при транспортуванні багажу в аеропортах: з новим LTX майбутнє ще більш ефективного транспортування вантажів вже настало.
Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda