Корпорація "Логістик групп"

Вузькопрохідний комплектувальник STILL MX-X

Макс. вантажопідйомність: 1500 кг
Макс. висота підйому: 18110 мм
Швидкість руху: 14 км/ч
Напруга батареї: 80 В

Інноваційні технології та інтелектуальна модульність: STILL MX-X встановлює стандарти продуктивності та зручності для користувача. Розроблений для оптимального вирішення будь-яких завдань, MX-X точно відповідає Вашим індивідуальним вимогам – від його розмірів до технічних характеристик. Основна увага приділяється оператору: простора та гнучко адаптована кабіна водія, інтуїтивно зрозумілі елементи управління та інтелектуальні системи підтримки гарантують безпечну, зручну та ефективну роботу протягом усієї зміни.

Швидкість руху до 14 км/год, висота підйому до 18 метрів і найвища залишкова вантажопідйомність на ринку роблять MX-X чемпіоном з обігу в сильно ущільнених складських світах. Модульна конструкція дозволяє отримати індивідуальні параметри підйому завдяки наявності п'яти модулів підйомних рам. Завдяки цільносварному допоміжному ліфту показники MX-X відрізняються максимальною стабільністю протягом усього терміну служби.

Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda