Корпорація "Логістик групп"

Тягач R 07

Макс. грузоподъемность: 300 кг
Максимальная сила тяги: 25000 кг
Макс. скорость движения: 25 км/ч
Напряжение батареи: 80В

Чотириколісні електричні тягачі R 07 та R 08 – це універсальні, економічні транспортні засоби для тягових причепів масою до 25 тонн (R 07) та для перевезення вантажів до 2 тонн (R 08). Їх можливості особливо вражають при використанні у виробництві, в сталеливарній та автомобільній промисловості, транзиті багажу в аеропортах та на вокзалах, а також як тягачі для складів. Завдяки своїй універсальності ці тягачі можуть використовуватися і в багатьох інших галузях.

При об'єднанні кількох платформ до складу обсяг транспортування може бути різко збільшений, тоді як 80-вольтний трифазний двигун забезпечує потужне прискорення та чудову прохідність з максимальною швидкістю до 25 км/год. Компактний тягач швидко, безпечно та ефективно покриває середні та довгі відстані, а його простора всепогодна кабіна забезпечує максимальний комфорт для водія. Ергономічні елементи управління гарантують зручне керування, а великі вікна забезпечують відмінну оглядовість. Сукупність усіх цих особливостей забезпечує безпечну та точну роботу машин із високою продуктивністю. Три незалежні гальмівні системи, включаючи електричне гальмо стоянки, гарантують, що тягачі можуть легко і безпечно транспортувати найважчі вантажі.
Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda