Корпорація "Логістик групп"

Електричний навантажувач

RCE 25-35

Вантажопідйомність: 3500 кг
Висота підйому (мм): 6500 мм
Тип: Електронавантажувач

Щоразу, коли вам потрібно виконати роботу, новий електронавантажувач RCE завжди поруч. Нерегулярне транспортування та штабелювання в приміщенні чи на відкритому повітрі — для нього не є складністю. Цей вилковий навантажувач має все, що робить його надійним помічником: потужність, міцність, ефективність. Завдяки високопродуктивному двигуну змінного струму будь-яке завдання виконується швидко.


Хороший круговий огляд дозволяє транспортувати ваші вантажі легко та безпечно – і, якщо ви бажаєте, з автоматично відрегульованою швидкістю поворотів, що додатково підвищує безпеку під час роботи.


Літій-іонна версія RCE також має доступ до швидкої зарядки, що забезпечує швидку та гнучку зарядку та проміжну зарядку будь-де та в будь-який час. Навіть придбати його легко для вас: RCE доступний за короткий термін, його можна замовити онлайн і доступний з трьома попередньо налаштованими пакетами обладнання. Усе це за привабливою ціною з якістю та сервісом STILL. Отже, візьміться за це.

Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda