Корпорація "Логістик групп"

Електровізок STILL ECH 12С

Вантажопідйомність: 1.2 т
Висота підйому: 110 мм
Тип: Електровізок

  • Неперевершена компактність: невеликі розміри дозволяють працювати навіть у найбільш обмеженому просторі
  • Літій-іонний акумулятор гарантує максимальну доступність
  • Інноваційна потужність: Ефективне транспортування вантажів завдяки вантажопідйомності до 1200 кг
З ECH 12 STILL встановлює нові стандарти продуктивності та ефективності електровізка для палет: більше немає потреби в ручному візку для палет – з вантажопідйомністю до 1200 кг важкі вантажі можна транспортувати без втоми за допомогою ECH 12.

Електричний підйом і рух помітно знімають навантаження з оператора, так само як ергономічний дизайн головки румпеля забезпечує природне положення рук під час роботи. Компактний палетний візок із низьким підйомом оснащено інноваційною літій-іонною технологією, яка особливо не потребує обслуговування та є надійною. Літій-іонний акумулятор дуже легко замінити, і його можна легко вставити у навантажувач для максимальної доступності.

ECH 12 не має собі рівних з точки зору компактності та маневреності, а з радіусом повороту всього 1390 мм він як вдома у вузьких проходах і тісних складських приміщеннях. Багатофункціональний дисплей, інтегрований у руль, постійно інформує оператора про поточний рівень заряду акумулятора, години роботи та надає інформацію оператору. Таким чином, ECH 12 може виконувати різноманітні логістичні завдання та довести, що він є справжнім універсалом у галузі низьких палетних візків.
Додаткові послуги
Комплектація Батареею NEXUS
Можливість укомплектувати нові електричні навантажувачі тяговими батареями Нексус, а також будь-якими іншими акб.
Додаткове обладнання
Можливість комплектувати нову вантажну техніку додатковим навісним обладнанням
Комплектація спеціальними дзеркалами
Можливість комплектувати нову техніку додатковими дзеркалами GenieGrips, які дозволяють бачити сліпу зону, яка виникає при перевезенні вантажів
Покраска
Можливість фарбування нової вантажної техніки в корпоративні кольори
Консультування
Безкоштовно
Не підходить цей навантажувач? Ви можете відразу зателефонувати нам або заповнити зручний опитувальний лист і ми одразу вам передзвонимо з найкращою пропозицією.
Made on
Tilda